Formuła B 1-3-5 Standard Turniej Premierowy - Adam Stankiewicz vs Józef Kwit

Program Qopen.tv


24.02 godz. 18:00 - Józef Kwit vs Daniel Piotrowski - Last 16 - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

24.02 godz. 19:20 - Sebastian Brzękowski vs Mateusz Cholewiński - Mecz Ćwierćfinałowy - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

24.02 godz. 20:00 - Marcin Gdula vs Zwycięzca Meczu 2 - Mecz Ćwierćfinałowy - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

24.02 godz. 20:40 - Jakub Bottcher vs Arkadiusz Brzękowski - Mecz Ćwierćfinałowy - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

24.02 godz. 21:20 - Adam Stankiewicz vs Zwycięzca Meczu 1 - Mecz Ćwierćfinałowy - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

25.02 godz. 19:00 - Mecz Półfinałowy - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

25.02 godz. 20:00 - Mecz Półfinałowy - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

25.02 godz. 21:00 - Finał - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

28.02 godz. 19:00 - Podsumowanie Turnieju Premierowego Formuła B 1-3-5 Standard

Ostatnie materiały:

23.02 godz. 19:00 - Formuła B 1-3-5 - Zasady gry Formuła Standard oraz Open

22.02 godz. 19:00 - Mateusz Cholewiński vs Marcin Graff - Mecz fazy grupowej - Grupa E - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard - powtórka

21.02 godz. 19:00 - Józef Kwit vs Artur Pieńkowski - Mecz fazy grupowej - Grupa E - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard - powtórka

20.02 godz. 19:00 - Adam Stankiewicz vs Sebastian Sołtys - Mecz fazy grupowej - Grupa D - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard - powtórka

19.02 godz. 20:10 - Arkadiusz Brzękowski vs Marcin Gdula - Mecz fazy grupowej Turniej - Grupa C - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

18.02 godz. 18:20 - Jakub Botcher vs Daniel Piotowski T - Mecz fazy grupowej - Grupa A - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

17.02 godz. 18:50 - Mateusz Cholewiński vs Marcin Graf - Mecz fazy grupowej - Grupa E - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

16.02 godz. 19:30 - Józef Kwit vs Artur Pieńkowski - Mecz fazy grupowej - Grupa B - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

15.02 godz. 18:00 - Adam Stankiewicz vs Sebastian Sołtys - Mecz fazy grupowej - Grupa D - Turniej Premierowy Formuła B 1-3-5 Standard

14.02 godz. 20:00 - Bilardowe Opowieści odcinek 2 - "Efren Reyes the legend"- powtórka

14.02 godz. 19:00 - Arkadiusz Brzękowski vs Adam Stankiewicz - mecz pokazowy Formuła B 1-3-5 Standard

13.02 godz. 19:00 - Bilardowe Opowieści odcinek 1 - "Remis w Mosconi Cup"- powtórka

12.02 godz. 20:00 - Losowanie drabinki turnieju Premierowego Formuła B 1-3-5 Standard

11.02 godz. 19:00 - Arkadiusz Brzękowski vs Adam Stankiewicz mecz pokazowy Formuła B 1-3-5 Standard

11.02 godz. 16:30 - Quiz Bilardowy - odcinek 3

10.02 godz. 19:00 - Arkadiusz Brzękowski vs Adam Stankiewicz mecz pokazowy Formuła B 1-3-5 Standard

09.02 godz. 19:00 - Arkadiusz Brzękowski vs Adam Stankiewicz mecz pokazowy Formuła B 1-3-5 Standard

08.02 godz. 19:00 - Mateusz Śniegocki - Hubert Łopotko - FINAŁ Formuła B 1-3-5 PRO Turniej Noworoczny - powtórka

07.02 godz. 19:00 - Mateusz Śniegocki - Wiktor Zieliński - Formuła B 1-3-5 PRO Turniej Noworoczny: Półfinał - powtórka

06.02 godz. 19:00 - Radosław Babica - Hubert Łopotko Formuła B 1-3-5 PRO Turniej Noworoczny półfinał - powtórka

05.02 godz. 19:00 PREMIERA Formuła B 1-3-5 Standard Mecz Pokazowy: Adam Stankiewicz - Arkadiusz Brzękowski

04.02 godz. 19:00 - Tomasz Kapłan - Mateusz Śniegocki - Formuła B 1-3-5 PRO Turniej Noworoczny: Ćwierćfinał - powtórka

03.02 godz. 19:00 - Zapowiedż Turnieju Premierowego Formuła B 1-3-5 Standard

03.02 godz. 14:00 - Michał Turkowski - Wiktor Zieliński - Formuła B 1-3-5 PRO Turniej Noworoczny: Last 16 - powtórka

02.02 godz. 19:00 - Tomasz Kapłan - Mieszko Fortuński - Formuła B 1-3-5 PRO Turniej Noworoczny: Last 16 - powtórka


02.02 godz. 14:00 - Wojciech Sroczyński - Sambor Stachowiak - Formuła B 1-3-5 PRO Turniej Noworoczny: Last 16 - powtórka

01.02 godz. 19:00 - Radosław Babica - Piotr Likowski - Formuła B 1-3-5 PRO Turniej Noworoczny: Last 16 - powtórka


01.02 godz. 14:00 - Arkadiusz Brzękowski - Hubert Łopotko - Formuła B 1-3-5 PRO Turniej Noworoczny: Last 16 - powtórka

- Bilardowy magazyn -

Magazyn Bilardowy #11 - Kętrzyn miasto nadziei

#1 Bilardowy Magazyn- Powrót po pandemii i Ekstraklasa

#2 Bilardowy Magazyn - analiza dzieła "Pol Tour 8 bil"

#3 Bilardowy Magazyn - o Best of East Pardubice z Adamem

#4 Bilardowy magazyn - Pojedynek Mistrzów w Szwajcarii

#5 Bilardowy Magazyn - Skład na Mosconi i odwołane zawody

#6 Bilardowy Magazyn - Oczywiste wybory i Szwajcaria

#7 Bilardowy Magazyn - Best of East i Tallin Open

#8 Magazyn Bilardowy - Ekstraklasa i świat

#9 Bilardowy Magazyn - Gdańsk, Mosconi Cup i odwołane zawody !!!!!!

Magazyn Bilardowy #10 - Szokujący wybór w Mosconi, opinie ekspertów

- Quay Open -

FINAL Eklent Kaçi vs Ruslan Chinakhov - QUAY Rokietnica Open 2019 - Final Match

SF Eklent Kaçi vs Alex Kazakis - QUAY Rokietnica Open 2019 - Semifinal

SF Niels Feijen i vs Ruslan Chinakhov - QUAY Rokietnica Open 2019 - Semifinal

QF Denis Grabe vs Ruslan Chinakhov - QUAY Rokietnica Open 2019 - Quaterfinal

Finał Quay Rokietnica Open 2018 - Wojciech Szewczyk vs. Albin Ouschan

Niels Feijen vs Albin Ouschan - Półfinał - 9-Ball Main Tournament Quay Rokietnica Open 2018